2017 Uluslararası Istanbul Çikolata Festivali

0 214

20-23 Nisanda Uluslararası İstanbul Çikolata Festivali Sirkeci  Garı’nda!

MUTLULUK PAYLAŞTIKÇA BÜYÜR

Çikolata Festivalinin Sevgililer Gününde de devam edeceğini belirten yapım firması tarafından yapılan açıklamada, festivalle ilgili şu bilgiler verildi: ”Yerli ve yabancı çikolata firmalarının yer alacağı stantlar, Çikolatanın hikayesi, yapım ve tadım aşamaları, Çikolata üzerine workshoplar,

Çikolatanın yer aldığı ürün tadım günleri, Çocuklara ve ailelere özel etkinlikleri dışında 7 bölgemizde belirlenecek olan illerimizden birçok çocuğumuzu Sirkeci Garına davet edecek. Bu kapsamda Kızılay destek olacak.

Uluslararası İstanbul Çikolata Festivali, Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyor. İstanbul Çikolata Festivali kapsamında bir çok Türk ve yabancı çikolata firması Sirkeci Garında buluşarak stantlar kurup daha geniş kitlelere ulaşma imkanı bulacak”

“İSTANBUL ÇİKOLATAYA DOYACAK”

İstanbul Çikolata Festivali 4 gün boyunca garda çikolata stantları, workshoplar, yarışmalar ve dev çikolata heykelleri ile İstanbulluyu da buluşturacak. 4 gün boyunca usta aşçılar tarafından hazırlanan çikolatalar usta heykeltıraşlar tarafından tıraşlanacak.

Çikolatadan oluşturulmuş heykeller festival alanını süsleyecek. Festivalin son günü ise heykeller görücüye çıkarak kesilerek tekrar çikolata severlere dağıtılacak.

Anahtar Kelimeler : , , ,
ALİ MENTESE
ALİ MENTESE

www.sektortrend.com Teknoloji ve Sistem Destek Uzmanı

Bütün yazılarını görüntüle : ALİ MENTESE

Benzer Haberler

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

İletişim

“Röportaj, makale, tanıtım, öneri ve istekleriniz için aşağıdaki adrese mail yollayabilirsiniz” ___________________________________ sinancetinkaya@sektortrend.com ___________________________________ www.sektortrend.com

TAKVİM

Temmuz 2020
P S Ç P C C P
« Tem    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Sitemizde yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlara aittir.

error: Content is protected !!